אספקת שירותי פירוק והרכבה

אחסנה בירושלים

אספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של רכוש וציוד מכל סוג ובכל סדר גודל: החברה שלנו הינה בעלת רמת מקצועיות ורמת אמינות גבוהה ביותר ומספקת שירותים מגוונים ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים וגם העסקיים וגם מספקת שירותי אריזה ושירותי אחסנה מעולים וברמה הגבוהה ביותר.
במידה ואתם זקוקים לקבלת שירותים מגוונים מטעם החברה שלנו על בסיס קבוע אז אנו גם יכולים לספק לכם הצעת מחיר מופחתת וגם לספק לכם שירותים שונים כגון, שירותי הובלה וביצוע שליחויות גם בתוך גבולות הארץ וגם ביצוע הובלות לחו"ל.

חברת אקספרס הובלות

החברה שלנו גם מספקת הצעת מחיר אשר תמיד מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום וגובה הביטוח כמו גם גובה הפיצויים מגיעים לכמה מאות אלפי שקלים ומכסים גם נזקים סביבתיים וגם נזקים אנושיים שונים מכל סוג ובכל סדר גודל.
כמו כן, חשוב לדעת כי החברה שלנו הינה בעלת רמת מקצועיות ורמת אמינות גבוהה ביותר ופועלת ברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית ותמיד מתפקדת כראוי ובצורה הטובה ביותר. החברה שלנו גם מספקת שירותי פירוק והרכבה מחדש של רכוש אשר לא ניתן להעבירו בצורתו המקורית וגם של ציוד משוכלל ביותר אשר לא ניתן להעביר בצורתו המקורית מחשש לבעיות וחיכוך עם דפנות הקירות או דפנות המעלית או דפנות המשאית במהלך ביצוע ההובלה. http://hovalot-express.co.il/

שירות הובלה למיפלים על בסיס יום עבודה

לפיכך, חשוב ביותר לבחור אך ורק בחברה אשר הינה בעלת רמת מקצועיות ורמת ביצוע גבוהה ואשר גם מספקת אחריות מלאה אשר תמיד מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום אשר נרקם במעמד של פגישה אישית בין נציג מקצועי אשר פועל מטעם החברה לבין הלקוח\ה.http://www.hovala.co.il

אחסנה

החברה שלנו הינה גם בעלת צוות מקצועי ביותר של נציגים טלפוניים וגם נציגים אשר מגיעים למקום היעד הרצוי מבחינת הלקוח\ה ומוכנים להיפגש עימו גם בהתאם ללוח הזמנים של הלקוח\ה. החברה שלנו גם הינה בעלת לקוחות פרטיים וגם עסקיים רבים אשר יצאו מרוצים ביותר מרמת התפקוד ורמת המקצועיות של החברה ואשר עליהם ניתן לסמוך לגמרי.

שירותי אחסנה / אחסון דירות

כמו כן, החברה שלנו פועלת ברמה הגבוהה ביותר ומספקת גם שירותי אריזה וגם שירותי אחסנה מעולים עבור כלל הלקוחות הפרטיים וגם העסקיים השונים ומספקת גם את כלל חומרי וציוד האריזה אשר רק הינם הנדרשים וזאת במידה והלקוח\ה מעוניינים לבצע את מלאכת האריזה בכוחות עצמם.

שירותי אחסנה במחסני רז שרותי אחסון 050-350-73-51
שירותי הפירוק וההרכבה מחדש נעשים אך ורק על ידי אנשי המקצוע המובחרים ביותר אשר פועלים מטעם החברה שלנו והמחיר הסופי נקבע בהתאם לכמות התכולה אשר מיועדת לפירוק ולהרכבה מחדש וסוג התכולה וכמובן רמת המורכבות של התכולה. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת ייעוץ והכוונה וקבלת הצעת המחיר אשר תהיה הנאותה ביותר עבורכם ובהתאם לסוג וגודל התכולה אשר יש צורך לפרק ולהרכיב מחדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *